Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Wisznia Mała

Wisznia Mała, dolnośląskie

  • 2 700 000 zł
  • 305 m²
  • 8 852,46 zł/m²

Zdjęcie

Marek Miszczyszy...

Skontaktuj się

Dom Wisznia Mała

Wisznia Mała, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 700 000 zł

305 m²

8 852,46 zł/m²

Dom Wisznia Mała

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 700 000 zł 305 m² 8 852,46 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 550 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2020

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 550 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2020

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 700 000 zł (8 852,46 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 305 m² (250 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2020
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: silikat; pokrycie dachu: dachówka cementowa
  • Działka: 1 550 m²
  •   kształt: prostokąt
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd; ogrzewanie: pompa ciepła
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Aida Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: AJ07879

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny, całkiem nowy, dom premium z pompą ciepła i dużą działką | Wisznia Mała | Bez PCC | Bez prowizji

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w prestiżowej i spokojnej części Wiszni Małej, z szybkim dojazdem do Wrocławia.
To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, nowoczesnych technologii oraz bliskości natury. (...)

Agent

Marek Miszczyszyn

607 432...

607 432 055

71 342 12 38

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marek Miszczyszyn

607 432...

607 432 055

71 342 12 38